דיקור סיני להיפוך עובר

דיקור סיני להיפוך עובר: להריון בריא ולידה בטוחה

הצורך בטיפול להיפוך עובר מתברר לקראת סוף ההיריון, כשצילומי אולטרסאונד קובעים שהעובר אינו ממוקם בתנוחה האופטימאלית ללידה, וכי יהיה צורך בהליך הנקרא 'לידת עכוז'. המושגים ברפואה הסינית קובעים שתנוחה זו היא תוצאה של הלחץ הנפשי של האם מהלידה, כמו גם חוסר הקפדה על תשומת לב לבריאותה במהלך ההיריון.

כשהתינוק מרגיש מוזנח, הוא נוטה להניע את ראשו לכיוון הלב של האם. תנוחה הפוכה זו, עם הראש למעלה ולא למטה באגן, היא ההגדרה של תנוחת עכוז. אם תנוחה זו של העובר מתגלה לפני השבוע ה-36 להריון, דיקור סיני להיפוך עובר ניתן לביצוע בקלות, בהליך שנמשך פחות משעתיים.

אין צורך בטיפולים פולשניים

הרפואה המערבית המקובלת מסתמכת על שימוש בטיפולים פולשניים ידניים כדי לנסות ולהפוך את העובר. ברוב המקרים, טיפולים אלו אינם מצליחים, התינוק חוזר לתנוחת העכוז, והרופאים קובעים שקיים צורך בניתוח קיסרי.

לנשים המעדיפות להימנע מהליך זה, דיקור סיני להיפוך עובר הוא הפתרון המושלם. באמצעות גישת רפואה סינית בטוחה ויעילה, תינוקות הממוקמים ברחם בתנוחת עכוז, הופכים את ראשם למטה, ולידה נרתיקית רגילה יכולה להתבצע.

המדע המודרני מבולבל אך לרפואה הסינית יש חוכמה משלה

מטפלים ברפואה הסינית מסבירים שכל הבעיות הפיזיות קשורות לאנרגיה משובשת. במהלך ההיריון, הגוף מגדיר חשבון "אוטומט נסיגה" לתינוק. כשהאנרגיה משובשת בשלב מוקדם של ההיריון, אישה חווה בחילות או הקאות במהלך השליש הראשון. אם האנרגיה שלה ממשיכה להיות משובשת בשלבים מאוחרים יותר של ההיריון, המצב עלול לגרום להיפוך העובר. (לקריאה מורחבת על דיקור סיני בהריון)

תרבות הרפואה הסינית העתיקה קובעת שזוהי דרכו של התינוק להשיג את תשומת הלב של האם! הפתרון המודרני הוא לידה קיסרית, אך דיקור סיני להיפוך עובר מסייע להפוך אותו למצב הרגיל.

מטפלים מיומנים ברפואה הסינית משתמשים בהחדרת מחטים חמות עדינות לנקודות נבחרות על הגוף, על מנת לשחזר את האנרגיה באמצעות הפחתת רמות הלחץ ושיפור הרווחה הרגשית. הדגש בטיפול מוצב על התינוק ועל האנרגיה של האם, ולמעלה משמונים אחוזים מהנשים שטופלו בדיקור סיני להיפוך עובר שמחו לגלות שהבעיה נפתרה בקלות וביעילות.

דיקור סיני במהלך ההיריון מונע את הסיכון להיפוך העובר

בין השבועות ה-32 ל-34 להריון, זה הזמן האופטימאלי לדיקור סיני להיפוך עובר, המבוצע באמצעות שימוש במחטים דקות המוחדרות על נקודה בבוהן הקטנה. שיטה פשוטה זו היא יעילה ביותר, והטיפול משמש על מנת לסייע בהכנת הגוף ללידה באמצעות הבשלת צוואר הרחם, לסייע לתינוק להתמקם בתנוחה אופטימאלית ללידה, ולעודד תגובה אופטימאלית במהלך הלידה, תהליך יעיל של הלידה, והתאוששות מהירה.

דיקור סיני הוא שיטה יעילה ביותר לביצוע במהלך הלידה על מנת להפחית את הכאב, לסייע עם תנוחת התינוק, לסייע בהתקדמות הלידה, ולמנוע סיכונים. טיפול בדיקור לאחר הלידה מסייע עם הנקה בריאה, מונע דיכאון לאחר הלידה, מפיג תסמיני עייפות, מטפל בבריחת שתן, מרפא פצעים, ומתקן רקמות צלקת.

דיקור סיני להיפוך עובר מתבצע אצל המומחים בלבד

חשוב לקבל את הטיפול אצל מטפל מורשה ומיומן בלבד. המטפל מלמד את האישה כיצד להשיב לעצמה את בריאותה באמצעות טיפולים יומיומיים. מערכת הריפוי מסייעת במניעת רוב המחלות, ללא צורך בתרופות.

טיפול בדיקור סיני מתחילת ההיריון מונע אפשרות של היפוך עובר, והמטפל מלמד את האישה כיצד להשתמש ברפואה משלימה במהלך ההיריון על מנת להבטיח הריון בריא ולידה בטוחה. זוהי שיטה קלה, חסכונית ויעילה לריפוי, המייתרת את הצורך בנטילת תרופות רעילות או ביצוע הליכי טיפול פולשניים מסוכנים.

רוצים להירשם לידיעות בנושא הדיקור?

לעולם לא נספים, גם אנחנו לא בעד. ;) 

bgpopr33

לא כדאי לפספס שיחת חינם עם מומחה

השאירו פרטים ונדאג שרופא יחזור אליכם לייעוץ בהקדם